5 důvodů, proč je Forever Hands perfektním tipem na dárek

Monika Tvrdíková

03.04.2024.

Shrnutí: Socha rukou Forever Hands je rozhodně víc než jen průměrný dárek. Je to památka se sentimentální hodnotou. A pro její pořízení známe řadu dalších důvodů, přečtěte si je!


1. Darujete i zážitek

Na odlévací sadě sochy rukou Forever Hands je skvělé, že kromě památky darujete také sdílený zážitek. Společně zakusíte radost z tvoření a strávíte spolu kvalitní čas. Na hodinu zapomenete na každodenní problémy a budete se soustředit jen na vytvoření vaší sochy rukou. Budete napjatě čekat, než alginát obalí vaše nehybné sepjaté ruce. A při rozbíjení formy a prvním pohledu na vlastní výtvor pak pocítíte ještě větší vzrušení. Vytvoříte tak společný zážitek, na který budete s láskou vzpomínat vždy, když sochu rukou uvidíte.

2. Pokaždé jedinečný výsledek

Dalším důvodem pro pořízení tohoto dárku je jeho naprostá jedinečnost. Vaše socha rukou bude zcela unikátní, bude to kopie vašich vlastních rukou a nikdo jiný na celém světě nebude mít stejnou. Socha zobrazí každý drobný detail, uvidíte žíly i vrásky, jednoduše dostanete výsledek dokonale připomínající realitu. Pokud nosíte prsten, klidně si ho nechte nasazený, i ten bude na soše vypadat nádherně.

3. Pro každého a pro každou příležitost

Socha rukou se báječně hodí k zaznamenání důležitých událostí, ať už jsou to narozeniny, zasnoubení, svatba, výročí a tak dále. S jejím vytvářením můžete nicméně také ozvláštnit společný víkend, který by jinak nebyl ničím speciální. A co víc, mysleli jsme i na vaše domácí mazlíčky! Můžete vytvořit také ohromně roztomilou sochu tlapky. Sada pro odlití sochy obsahuje pouze materiály šetrné k pokožce, takže se nemusíte obávat reakcí ani u citlivých lidí či zvířat.

4. Navždy zachytí okamžik

Sochy vytvořené s malým dítětem zachycují opravdu vzácné chvíle. Navždy budete mít památku na to, jak maličké a roztomilé byly dětské ruce, když jste sochu společně vyráběli. Nebo si naopak můžete udělat sochu rukou se starším příbuzným, abyste na něj měli věčnou památku, i když už s vámi jednou nebude.

5. Kreativní dekorace

Kromě zmíněných důvodů socha samozřejmě poslouží také jako krásná dekorace vašeho domova. Protože vznikla ve společné chvíli, bude vám navždy připomínat tento zážitek a událost, ke které jste ji vytvořili. Navíc můžete sochu libovolně přizpůsobit vlastnímu stylu. Můžete si třeba z e-shopu pořídit spreje různých barev a dřevěné podstavce různých tvarů, aby výsledná socha byla opravdu jen a jen vaše.

Teď už chápete, proč je to perfektní dárek.

Neváhejte, nakupte a začněte tvořit.


Více informací na stránce produktu